جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن
خبرخوان

بلاگ

انواع لول ترانسمیتر
انواع لول ترانسمیتر
همانطور که از نام آن پیداست، لول ترانسمیتر ابزاری است که به طور مداوم سطح مایعات را اندازه گیری می کند. از لول ترانسمیترها می توان برای اندازه گیری سطوح محیطی مانند: آب، مایعات چسبناک، سوخت و حتی جامدات حجیم و پودرها استفاده کرد.
انواع ولوهای ابزار دقیق و کارایی آن
انواع ولوهای ابزار دقیق و کارایی آن
معمولا شیرآلات صنعتی مورد استفاده در صنعت پایپینگ (Piping) تحت عنوان ولو شناخته می شوند. ولوها از اجزای مهم و و کلیدی در صنعت پایپینگ به شمار می روند، به همین دلیل طراحی مناسب آن ها بسیار حائز اهمیت است.
انواع فشار سنج پرتابل و کارایی های آنان
انواع فشار سنج پرتابل و کارایی های آنان
فشارسنج پرتابل برای اندازه گیری فشار سیالات به صورت تک ورودی و یا ورودی دوگانه (فشار های تفاضلی) کاربرد دارد. فشارسنج های پرتابل جهت اندازه گیری فشار در محدوده های مختلف به کار می رود
انواع شیر پروانه
انواع شیر پروانه
شیرهای پروانه ای از سری شیرهای صنعتی محسوب می شوند که دارای انواع مختلفی است و در عین سادگی دارای کاربردهای فراوان در صنایع مختلف می باشد.
کاربرد شیرآلات برنجی
کاربرد شیرآلات برنجی
شیرآلات برنجی از جمله ولوهای اغلب صنعتی هستند که در سیستم ها و تجهیزات ابزار دقیق از آن ها استفاده می شود. نقطه قوت این نوع شیرها جنس بدنه آن ها است که باعث محبوبیت و استفاده روز افزون از آن ها شده است.
سایت گلس چیست و چه کاربردی دارد؟
سایت گلس چیست و چه کاربردی دارد؟
سایت گلس دستگاهی بسیار کاربردی است که در برنامه ها و سیستم های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. sight glas را در اصطلاح شیشه رؤیت می نامند و برای مشاهده و تشخیص رنگ، حرکت و میزان شفافیت و پاکی سیال عبوری استفاده شود.
منیفولد  چیست و چه کاربردی دارد ؟
منیفولد چیست و چه کاربردی دارد ؟
منیفولد ابزار دقیق وسیله ای بسیار مهم و کاربردی در صنعت است که شامل چند ولو یا شیر و چندین اتصال است که دریک بدنه قرار داده می شود. انواع مختلف این دستگاه را به عنوان کمک کننده هایی در کنار ابزارهای فشار مورد استفاده قرار می دهند.
شیر پروانه ای چیست و چه کاربردی دارد؟
شیر پروانه ای چیست و چه کاربردی دارد؟
شیر پروانه ای یکی از دقیق ترین و کاربردی ترین شیرهای صنعتی است که عمل مسدود کردن و کنترل مسیر جریان را انجام می دهد. معمولاً از این شیر برای کنترل جریان سیالات غلیظ استفاده شده و همچنین در سیستم‌های جابه‌جایی آب با حجم بالا از آن استفاده می شود.
هارت کامونیکیتور  چیست و چه کاربردی دارد
هارت کامونیکیتور چیست و چه کاربردی دارد
دستگاه هارت کامونیکیتور یکی از تجهیزات ابزار دقیق و کاربردی در صنایع مختلف است. این وسیله قادر است به اپراتورها و تکنسین های مهندسی در جهت تنظیمات و ارتباطات مهم و حساس میان اجزای مختلف خطوط پروژه ها و برنامه ها کمک کند.
انواع رگلاتور یا فشار شکن
انواع رگلاتور یا فشار شکن
انواع رگلاتور یا فشارشکن جهت کاهش فشار گاز خروجی درون لوله ها استفاده می شود. به این شکل که فشار بالای گاز از بخش ورودی وارد دستگاه ها می شود.
کاربرد کنترل ولو
کاربرد کنترل ولو
انواع کنترل ولو را می توان به عنوان یک دستگاه صنعتی در تمام بخش ها و محیط های صنعتی و پالایشگاهی به کار برد. در واقع کنترل ولو یا (Valve) نوعی شیر صنعتی است که عمل هدایت، کنترل یا تنظیم جریان انواع مایعات و سیالات در سیستم های صنعتی را انجام می دهد.
انواع شیرآلات چدنی در صنایع
انواع شیرآلات چدنی در صنایع
کاربرد اصلی و مهم شیرآلات چدنی در موارد و بخش های مهم صنعتی است. به همین دلیل کیفیت این نوع ولو ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و دقیقاً به دلیل استفاده گسترده از این شیرها در صنعت آن ها را بر اساس استانداردها، تکنولوژی و فناوری های پیشرفته تولید می کنند.
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.