جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن
خبرخوان

بلاگ

شیر یکطرفه و انواع آن
شیر یکطرفه و انواع آن
شیر یک طرفه گونه‌ای از شیرهای صنعتی است که در آن سیال تنها می‌تواند در یک جهت حرکت کند و در صورت برگشت سیال، مسیر حرکت مسدود می‌شود. این شیرها در تجهیزات مختلف صنعتی مانند پمپ‌ها، جک‌های هیدرولیک، تجهیزات نیروگاهی و صنایع شیمیایی کاربرد دارد
ترانسمیتر سطح راداری اندرس هاوزر
ترانسمیتر سطح راداری اندرس هاوزر
همانند تمام اندازه گیری های ابزاردقیق، سطح هم با روش های مختلفی اندازه گیری می شود. این روش ها با توجه به پارامترها و شرایط مختلف انتخاب می شوند. به عنوان مثال محیط اندازه گیری، ماده مورد اندازه گیری، دسترسی به ماده، بازه اندازه گیری و دقت مورد انتظار، همگی از مواردی است که در انتخاب ابزار و روش اندازه گیری سطح باید لحاظ شوند. از این رو، دو روش کلی تماسی و غیر تماسی برای معین کردن سطح ماده، وجود دارد. 
فلومتر ورتکس روزمونت
فلومتر ورتکس روزمونت
فرایند اندازه گیری جریان عبوری سیالات  داخل لوله در محیط های صنعتی، بسته به نوع سیال، دقت مورد انتظار و ملاحظات محیطی (دمای محیط، فشار محیط، آلودگی، ارتعاش و ...)، نیازمند روش های متنوعی است. به این منظور مدلهای مختلفی از فلومترها با روش های متفاوت اندازه گیری و استانداردهای حفاظتی مختلف در ابعاد گوناگونی ساخته شده است. یکی از روش های اندازه گیری، ایجاد جریان گردابی در سیال عبوری و اندازه گیری جریان بر مبنای عدد رینولدز است
انواع لول ترانسمیتر
انواع لول ترانسمیتر
همانطور که از نام آن پیداست، لول ترانسمیتر ابزاری است که به طور مداوم سطح مایعات را اندازه گیری می کند. از لول ترانسمیترها می توان برای اندازه گیری سطوح محیطی مانند: آب، مایعات چسبناک، سوخت و حتی جامدات حجیم و پودرها استفاده کرد.
انواع ولوهای ابزار دقیق و کارایی آن
انواع ولوهای ابزار دقیق و کارایی آن
معمولا شیرآلات صنعتی مورد استفاده در صنعت پایپینگ (Piping) تحت عنوان ولو شناخته می شوند. ولوها از اجزای مهم و و کلیدی در صنعت پایپینگ به شمار می روند، به همین دلیل طراحی مناسب آن ها بسیار حائز اهمیت است.
انواع فشار سنج پرتابل و کارایی های آنان
انواع فشار سنج پرتابل و کارایی های آنان
فشارسنج پرتابل برای اندازه گیری فشار سیالات به صورت تک ورودی و یا ورودی دوگانه (فشار های تفاضلی) کاربرد دارد. فشارسنج های پرتابل جهت اندازه گیری فشار در محدوده های مختلف به کار می رود
انواع شیر پروانه
انواع شیر پروانه
شیرهای پروانه ای از سری شیرهای صنعتی محسوب می شوند که دارای انواع مختلفی است و در عین سادگی دارای کاربردهای فراوان در صنایع مختلف می باشد.
کاربرد شیرآلات برنجی
کاربرد شیرآلات برنجی
شیرآلات برنجی از جمله ولوهای اغلب صنعتی هستند که در سیستم ها و تجهیزات ابزار دقیق از آن ها استفاده می شود. نقطه قوت این نوع شیرها جنس بدنه آن ها است که باعث محبوبیت و استفاده روز افزون از آن ها شده است.
سایت گلس چیست و چه کاربردی دارد؟
سایت گلس چیست و چه کاربردی دارد؟
سایت گلس دستگاهی بسیار کاربردی است که در برنامه ها و سیستم های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. sight glas را در اصطلاح شیشه رؤیت می نامند و برای مشاهده و تشخیص رنگ، حرکت و میزان شفافیت و پاکی سیال عبوری استفاده شود.
منیفولد  چیست و چه کاربردی دارد ؟
منیفولد چیست و چه کاربردی دارد ؟
منیفولد ابزار دقیق وسیله ای بسیار مهم و کاربردی در صنعت است که شامل چند ولو یا شیر و چندین اتصال است که دریک بدنه قرار داده می شود. انواع مختلف این دستگاه را به عنوان کمک کننده هایی در کنار ابزارهای فشار مورد استفاده قرار می دهند.
شیر پروانه ای چیست و چه کاربردی دارد؟
شیر پروانه ای چیست و چه کاربردی دارد؟
شیر پروانه ای یکی از دقیق ترین و کاربردی ترین شیرهای صنعتی است که عمل مسدود کردن و کنترل مسیر جریان را انجام می دهد. معمولاً از این شیر برای کنترل جریان سیالات غلیظ استفاده شده و همچنین در سیستم‌های جابه‌جایی آب با حجم بالا از آن استفاده می شود.
هارت کامونیکیتور  چیست و چه کاربردی دارد
هارت کامونیکیتور چیست و چه کاربردی دارد
دستگاه هارت کامونیکیتور یکی از تجهیزات ابزار دقیق و کاربردی در صنایع مختلف است. این وسیله قادر است به اپراتورها و تکنسین های مهندسی در جهت تنظیمات و ارتباطات مهم و حساس میان اجزای مختلف خطوط پروژه ها و برنامه ها کمک کند.
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.