جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

آبنوس

آینده از آن کسانی است که به شکوه رویاهایشان ایمان دارند. رویای ساخت محصولاتی با کیفیت با همت متخصصین و با استفاده از دانش و فن آوری به روز در آبنوس محقق شده است.

شرکت آبنوس فن آوران بین الملل در سال ۱۳۹۱ ، به عنوان بخش تولیدی گروه آبتین و با هدف بومی سازی تولید شیرالات صنعتی و بوسترهای آبرسانی و آتشنشانی، فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۱۰۰۰۰ متر مربع آغاز نمود. تمایز آبنوس به عنوان یک تولید کننده صاحب سبک، فعالیت واحد تحقیق و توسعه در درون سازمان است با به کارگیری اصول مسئولیت پذیری، کیفیت و نو آوری به عنوان خط مشی آبنوس تلاش می کنیم تا هدف خود را در توسعه دانش و محصولات با بالاترین استاندارد ها محقق نماییم.

ما سعی نموده ایم که در این مجموعه صنعتی ، طراحی دقیق و کنترل کیفیت در تولید محصولات را جزء اصول کار خود قرار دهیم تا در نهایت بتوانیم با سربلندی و اقتدار، وظیفه خود را با موفقیت به انجام برسانیم.

تحقیقات و نیاز سنجی بازار، طراحی صنعتی دقیق ، مدل سازی و آزمایشات اولیه ، تهیه بهترین متریال و قطعات و سپس تولید انبوه محصولات در کنار پاسخگویی و خدمات پس از فروش دلیل اعتماد مشتریان و مصرف کنندگان به آبنوس است. دانش فنی بالای مدیران و متخصصین این مجموعه بزرگترین سرمایه و نقطه قوتی است که در کنار سرمایه گذاری عظیم و همکاری با شرکتهای قدرتمندی چون گراندفوس مسیر درخشان و پیشرفت های روزافزون را رقم زده است.

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Filter by:

Clear All
از: 0 تومان تا: 2,512,000 تومان
0 2512000
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.