جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 88344718-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

شرکت پتروشیمی اصفهان

شرکت پتروشیمی اصفهان

شرکت پتروشیمی اصفهان :شركت سهامي پتروشيمي اصفهان ، اولين توليد كننده محصولات آروماتيك در ايران، يكي از طرحهاي ملي و مهم دهه اول انقلاب ميباشد كه در سال ۱۳۷۱ با هدف توليد بيش از ۳۰۰/۰۰۰ تن مواد آروماتيك در سال شامل بنزن، تولوئن، ارتوزايلين، پارا زايلين و مخلوط زايلين به جمع واحدهاي توليدي كشور پيوست.

 

 

شرکت پتروشیمی اصفهان

سال ۱۳۷۱

در سال ۱۳۷۱ با هدف توليد بيش از ۳۰۰/۰۰۰ تن مواد آروماتيك در سال شامل بنزن، تولوئن، ارتوزايلين، پارا زايلين و مخلوط زايلين به جمع واحدهاي توليدي كشور پيوست. اين مجتمع از واحدهاي زيربنائي كشور بوده و محصولات آن بعنوان خوراك صنايع پايين دستي نظير شوينده ها، پلاستيكها،‌ الياف پلي استر، نرم كننده هاي پـلاستيكي، رنگسـازي و صنايع نظامي بكار برده مي شود. اين شركت از آغاز بهره برداري از واحدهاي توليدي خويش، كيفيت را در تمامي زمينه هاي كاري به عنوان نخستين هدف به منظور جلب رضايت مصرف كنندگان خود برگزيده است.

 

سال ۱۳۷۵

اين شركت مفتخر است كه به همت و تلاش همه جانبه كاركنان سخت كوش و متعهد خود در چند سال متوالي بعنوان مجتمع نمونه شركت ملي صنايع پتروشيمي برگزيده شده است. در سال ۱۳۷۵ نيز پس از استقرار نظام تضمين كيفيت ايزو ۹۰۰۲ بعنوان اولين شركت در صنايع پيچيده پتروشيمي موفق به اخذ گواهينامه استاندارد بين المللي ايزو ۹۰۰۲ از شركت S.G.S انگلستان گرديد. و سپس در تاريخ ۱۳۸۰/۸/۲۸ پس از استقرار سيستم مديريت كيفيت ايزو ۹۰۰۱ ويرايش سال ۲۰۰۰ از طريق شركت S.G.S موفق به اخذ گواهينامه مربوطه گرديد.

 

سال ۱۳۷۶

شركت سهامي پتروشيمي اصفهان با توجه به تأثير بالقوه صنعت پتروشيمي بر محيط زيست به اهميت حفاظت از محيط زيست توجه خاص داشته و متعهد گرديده است تا با رعايت قوانين و مقررات زيست محيطي در جهت كنترل و كاهش آلودگي محيط زيست اقدامات مؤثري را انجام دهد و اين امر باعث گرديد كه اين شركت در سال ۱۳۷۶ بعنوان يكي از هشت شركت برگزيده در كشور به عنوان « صنعت سبز » انتخاب و لوح افتخار دريافت نمايد. پتروشيمي اصفهان در سال ۱۳۷۶ از سهامي خاص به سهامي عام تبديل، و از تاريخ ۱۳۷۸/۱۱/۲۴ سهام آن در سازمان بورس اوراق بهادار تهران عرضه گرديد .

 

سال ۱۳۷۷

در ادامه اين تلاشها و بر اساس اين ديدگاه كه « حفاظت از محيط زيست يك وظيفه همگاني است » شركت اقدام به استقرار سيستم مديريت زيست محيطي نموده و در سال ۱۳۷۷ بعنوان اولين شركت در مجموعه وزارت نفت و چهارمين شركت در كشور ، موفق به اخذ گواهينامه استاندارد بين المللي ايزو ۱۴۰۰۱ از شركت S.G.S سوئيس گرديد. پتروشيمي اصفهان با اعتقاد بر اينكه انسان اصلي ترين و مهمترين عنصر توليد و تكنولوژي و بهره برداري از منابع خدادادي است و بايد سلامت وي در محيط كار به نحو مطلوب تأمين گردد .

 

سال ۱۳۸۰

در سال ۱۳۸۰ اقدام به استقرار سيستم مديريت ايمني و بهداشت شغلي OHSAS ۱۸۰۰۱ نموده و بعنوان چهارمين شركت در سطح كشور موفق به اخذ گواهينامه از شركت S.G.S گرديد.

 

 

اطلاعات تماس شرکت پتروشیمی اصفهان

مجتمع پتروشیمی اصفهان

  •  کیلومتر ۵ بزرگراه آزادگان-بلوار اختصاصی پتروشیمیصندوق پستی : ۳۱۳-۸۱۳۹۵
  • تلفن : ۰۳۱۳۳۹۲۲۰۰۰
  • نمابر :۰۳۱۳۳۹۲۲۶۸۱

 

 

دفتر تهران شرکت پتروشیمی اصفهان

  • نشانی : تهران - خیابان شهید عباسپور ( توانیر )میدان شهید عباس پور - پلاک ۱، کدپستی: ۱۴۳۴۸۶۴۹۷۳
  • تلفن : ۰۲۱۸۸۸۸۳۹۳۹
  • نمابر : ۰۲۱۸۸۸۸۲۰۳9

 

منبع: شرکت پتروشیمی اصفهان

 

لینک های مرتبط :

شرکت پتروشیمی لرستان

ثبت نظر شما
تلفن پشتیبانی: 88344718-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.