جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 88344718-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

پتروشیمی کازرون

 پتروشیمی کازرون

پلی اتیلن از جمله مواد شیمیایی پر استفاده صنعتی است. این ماده در ساخت جعبه‌های مختلف، صندوق‌های حمل مواد، بطری، مواد آرایشی و بهداشتی، ظروف روغن و … کاربرد دارد. لوله‌های پلی اتیلن یکی از محصولات مورد استفاده در صنعت بوده که از همین مواد تولید می‌شود.

یکی از شرکت‌های پتروشمی که برای اجرای طرح‌های پلی اتیلنی اقدام کرده، شرکت «پتروشیمی کازرون» است. این مجموعه عامل احداث طرح پلی اتلین در دو نوع سنگین و سبک خطی در منطقه کازرون بوده ضمن اینکه طرح پلی استال این مجموعه هم در حال احداث است. در ادامه کاماپرس اطلاعات مفیدی از این مجموعه را برای خوانندگان و علاقمندان به پتروشیمی ارائه می‌دهد؛

موضوع فعالیت پتروشیمی کازرون چیست؟

مجموعه پتروشیمی کازرون سال 1387 با سرمایه‌ای بیشتر از 455 میلیارد ریال در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری به ثبت رسید. فعالیت اصلی این شرکت احداث، راه اندازی و بهره برداری مجتمع‌های پتروشیمی و کارخانه‌های صنعتی به منظور تولید، بازاریابی مجاز فروش، صدور محصولات پتروشیمی و … است.

طرح‌های یاد شده مجموعه کازرون به منظور استفاده از توانمندی‌های کشور و موجود در منطقه و رشد اقتصادی منطقه، ایجاد صنایع پایین دستی و اشتغال زایی و ایجاد فرصت‌های شغلی در حال احداث هستند. از دیگر اهداف طرح‌های این مجتمع می‌توان به خودکفائی تولید، پاسخگویی به نیازهای بازار و کشور و همچنین رقابت با سایر تولید کنندگان جهانی و صادرات محصولات اشاره کرد.

آدرس : كازرون - میدان فردوسی - کیلومتر 35 جاده کازرون- فراشبند - مجتمع پتروشیمی کازرون

تلفن تماس : 23-42474920-071

فکس : 42474924-071

 

لینک های مرتبط :

پتروشیمی تخت جمشید

ثبت نظر شما
تلفن پشتیبانی: 88344718-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.