جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

درباره پیکاتک

پیکاتک با شعار رشد و توسعه کسب و کار صنعتی، یک استارتاپ پیشرو و تخصصی در حوزه خرید و فروش آنلاین تجهیزات ابزار دقیق و پایپینگ، شیرآلات صنعتی و اتصالات و کلیه کالاهای صنعتی مرتبط با صنایع ﻧﻔﺖ، ﮔﺎز، ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ و پالایشگاه، صنایع ﻧﯿﺮوﮔاهی، صنایع فولاد و ... صنایع میباشد.

ما در پیکاتک با تشکیل تیم ها مشاوره، فنی و مهندسی، بازرگانی و سایر تیم های تخصصی برآن شدیم تا با واردات و تامین کالاهای صنعتی در سریع ترین زمان ممکن و بهترین و مناسب ترین قیمت ها،  گامی مهم در جهت حل مشکلات موجود در صنعت ناشی از اعمال تحریم ها به کشور و عدم امکان دسترسی به کالاهای اصل، با کیفیت و قابل اطمینان برداشته باشیم.

ما همراهیم تا با ارائه مشاوره تخصصی، کالاهای مورد نیاز مشتریان خود را در کمترین زمان ممکن مطابق با نیاز فنی آن ها فراهم نماییم.

 

 

به همین جهت لازم دانستیم با فراهم نمودن تعداد بسیار زیادی از تجهیزات صنعتی در کشور، شامل  انواع گیج ها و ترانسمیتر های دما و فشار، انواع سوئیچ های دما و فشار، انواع فلومتر و فلو سوئیچ، ترانسمیتر های سطح و لول سوئیچ، و همچنین انواع شیرآلات ابزار دقیقی و شیرآلات صنعتی شامل شیرهای کنترلی، شیر پروانه ای، شیر توپی، شیر دروازه ای و سایر شیرآلات و همچنین تجهیزات جانبی این شیرآلات شامل انواع اکچویتور یا عملگر، ای تو پی پوزیشنر، رگولاتور ولو، بوستر و ... بتوانیم در سریع ترین زمان پاسخگوی شما مشتریان عزیز باشیم.

در همین راستا از شما عزیزان برای بازدید از نمایشگاه محصولات دعوت بعمل می آوریم و تقاضا میکنیم جهت هماهنگی و بازدید از این مجموعه با تلفن دفتر مرکزی تماس حاصل بفرمایید.

تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.