جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

AIG CONTROL

شرکت AIG CONTROL :

یک شرکت از نظر مالی سالم با تجربه و توانایی در تمام زمینه های صنعت کنترل و همچنین کارکنان فنی و فروش محصولات فنی است. تیم مهندسی ما دارای پیشینه متنوع با تجربه در اکثر پلتفرم های اصلی کنترل و اتوماسیون است. ما سیستم های کلید در دست، یکپارچه سازی تجهیزات، و پشتیبانی راه اندازی و نصب در محل در پروژه های داخلی و بین المللی را ارائه می دهیم.

 

بخش کارکنان ما، کارکنان فنی پیشرفته (ATS)، طیف گسترده ای از پرسنل واجد شرایط از مهندسان و مدیران ساخت و ساز گرفته تا تکنسین های بازرسی و طراحان را در اختیار مشتریان قرار می دهد که همه چیز از طراحی مهندسی تا اجرای سیستم را مدیریت می کنند. محصولات فنی پیشرفته (ATP) دارای تیمی از مهندسان فروش است که از کنترل ها و سیستم های اتوماسیون و کاربردهای آنها آگاه هستند.

AIG خدماتی را به دولت های فدرال، ایالتی و محلی ارائه می دهد. شرکت های بخش خصوصی؛ سازمان ها و مؤسسات غیر انتفاعی؛ و صنایع متعدد ما بر پروژه های بزرگ و همچنین فعالیت های مهندسی، ساخت و ساز و نگهداری روزانه نظارت می کنیم.خدمات مهندسی AIG عبارتند از: طراحی و پیاده سازی سیستم های کنترل. PLC; اسکادا; DCS; برنامه نویسی HMI; طراحی و اجرای پروژه مقاوم سازی؛ راه اندازی و راه اندازی؛ مهندسی خدمات میدانی; سرویس های برنامه ریزی شده؛ طراحی و مستندات CAD. و طراحی و ساخت پانل در فروشگاه پنل دارای گواهی UL508A ما.

شرکت جنرال الکتریک در سال 1883 توسط امیل راثناو تاسیس شد و پس از گذشت 4 سال نام شرکت به آ.ا.گ تغییر یافت. امیل راثناو از پیشگامان ورود خط تولید به کشور آلمان بود و توانست با پشتکار قوی نوآوری را وارد صنعت نماید.در واقع این شرکت از پیشگامان صنعت ابزار بود. اولین محصول تولید شده  تحت نام برند آ.ا.گ لامپ برقی بود. با پیشرفت صنعت در اواخر قرن نوزدهم، در کشور آلمان و رونق ساخت اتومبیل  و کشتی و غیره نیاز به وسایل و تجهیزات برقی بیش از پیش احساس میشد.

در واقع ابزارهای برقی در کارگاه و کارخانه های اتومبیل سازی و کشتی سازی مورد استفاده قرار می گرفت. فرصت به وجود آمده و نیاز صنعت به ابزار آلات برقی سبب شد تا شرکت آ.اگ پیشرفت قابل توجهی در این زمینه داشته باشد به طوری که  این شرکت توانست در سال 1898 اولین دستگاه دریل قابل حمل خود رابا وزنی معادل 7.5کیلوگرم که توانایی ایجاد حفره ای به عمق شش میلی متر را در فولاد را داشت، تولید کند

جهت مشاهده وب سایت رسمی شرکت کلیک کنید 

نمایش بیشتر
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.