جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

APPLETON

هنگام تعیین محصولات الکتریکی برای محیط های سخت ، انتخاب مواد مناسب برای اطمینان از مقاومت در برابر خوردگی بسیار مهم است. اکثر محصولات الکتریکی صنعتی در سراسر جهان از فلزات آهنی استفاده می کنند که از استحکام ، تطبیق پذیری ، کارایی و قیمت نسبی آهن استفاده می کنند. از آنجا که محصولات آهنی بیشتر مستعد خوردگی هستند ، مهم است که فرآیندهای اتمام کار را که تولید کننده برای محافظت از محصولات الکتریکی خود در برابر محیط های خورنده اطراف انجام می دهد ، درک کنیم.

تأسیسات تولید و پردازش ، و محیط هایی که در آن زندگی می کنند ، همواره انسان و ماشین را به چالش می کشد. ایمنی و بهره وری در محیط های پردازش صنعتی نیاز به اتصال و کنترل قابل اطمینان برای محافظت از افراد و تجهیزات دارد. محصولات برقی که در سخت ترین شرایط بی عیب و نقص کار می کنند ، هر روز مورد توجه قرار نمی گیرند. 
روی حفاظت مجاز برای هر محیطی ، از تنظیمات تجاری معمولی گرفته تا شرایط سخت صنعتی و خطرناک حساب کنید. ما چالش حفظ محیط زیست را جدی می گیریم. این حفاظت در سراسر تأسیسات شما و سراسر جهان است. هر کاربردی که باشد ، این شرکت یک راه حل برای شما دارد.

شرکت اپلتون یکی از شرکت های تولید محصول و تجهیزات الکتریکی در صنایع است.این شرکت از تولید کنندگان وسیع ترین طیف وسایل روشنایی ، اتصالات برقی ، دوشاخه ها و ظروف ، کنترل ها ، تخته های تخته و موارد دیگر در دنیاست...

 مشاهده لینک سایت رسمی شرکت  appleton.emerson کلیک بفرمایید.

نمایش بیشتر
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.