جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

Asco

معرفی شرکت آسکو (ASCO):

شرکت آسکو ASCO در سال 1888 به عنوان تولید کننده کنترل آسانسور ، کمپرسور و ژنراتور تاسیس شد. در سال 1910 شرکت اسکو ASCO شیر برقی یا سلونوئید ولو ها را اختراع کرد. اختراع جدید کمپانی اسکو باعث شد تا برای نیاز های مختلف شیر های برقی خاص طراحی شود. با گذشت زمان کمپانی اسکو ASCO توانست به تکنولوژی تولید سایر شیر ها دست یابد.

شیر های زیگنال و شیر های دایرکشنال از این قبیل شیر ها بودند. در سال 1985 شرکت ASCO توسط امرسون ، یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتهای صنعتی جهان خریده شد. در این دهه ، امرسون شرکت Joucomatic ، پیشروترین تولیدکننده شیرآلات پنوماتیک اروپا را خریداری کرد و آن را به خانواده ASCO اضافه کرد.

 

شیر برقی مشترک شرکت های ASCO JOUCOMATIC آسکو ژوکوماتیک در نمایندگی ASCO JOCOMATIC در سراسر جهان و به خصوص فرانسه عرضه شد. چند سال بعد شرکت امرسون شرکت numatics را با ASCO ادغام کرد.
محصولات و تکنولوژی این دو شرکت باعث تولید طیف گسترده و با کیفیتی از محصولات پنوماتیک شد.

محصولات فوق و بگ فیلتر ها BAG FILTER که به بک فیلتر BACK FILTER یا شیر های نود درجه ASCO اسکو نیز معروفند توسط کمپانی آسکو تولید و در نمایندگی ASCO با قیمت ارزان عرضه می شود. شرکت ASCO JOUCOMATIC که سال ها قبل ادغام شده بودند و محصولات این دو شرکت با نام ASCO تولید و عرضه میشد. پس از ادغام دو شرکت با شرکت numatics محصولات عرضه شده در نمایندگی ASCO در سراسر جهان تنوع و جامعیت بیشتری پیدا کرد.

شعب و نمایندگی فروش ASCO numatics در اکثر کشور های دنیا محصولات با کیفیت این شرکت را عرضه میکنند. محصولات عرضه شده در نمایندگی ASCO بسیار با کیفیت بوده و در واقع مجموعه کمپانی های فوق که ادغام شده اند همگی جزء کمپانی های بزرگ در این صنعت هستند.

 

محصولات ASCO:

محصولات تولید شده در این سه کمپانی بسیار جامع هستند و شامل تمامی گروه محصولات پنوماتیک می شوند. محصولات این سه شرکت در صنایع خاص و حساس مانند کارخانه آرد، صنایع اتمی، صنایع خودرو سازی و کشتی سازی و سیمان بسیار پرکاربرد است.
برای مثال در کارخانه های سیمان از شیر های نود درجه ASCO به نام بگ فیلتر BAG FILTER که به آنها بک فیلتر BACK FILTER نیز گفته میشود استفاده میشود. در صنایع نظامی معمولا از شیر برقی های ضدانفجار ASCO استفاده می شود.
این کمپانی همچنین تولید کننده محصولات وکیوم است.


به معرفی دسته های محصولات این شرکت می پردازیم:

1- تجهیزات وکیوم از جمله شیر برقی و قاپک وکیوم ASCO numatics

2- شیر های بک فیلتر ASCO

3- فیلتر رگلاتور و روغن زن و واحد مراقبت numatics

4- جک و سیلندر پنوماتیک numatics

5- شیر های ایزو ASCO JOUCOMATIC

6- انگل ولو های ASCO

 

ASCO (Automatic Switch Company) Power Technologies ، واحد تجاری شرکت امرسون الکتریک ، تولید و فروش کلیدهای انتقال ، سیستم های کنترل قدرت و محصولات کنترل صنعتی را برای تداوم حیاتی کسب و کار انجام می دهد. ASCO همچنین شامل یک شعبه خدمات ، ارائه برنامه های نگهداری ، تغییرات ، ارتقاء و تعمیرات اضطراری شعبه "Firetrol" ASCO سوئیچ های انتقال نیرو ، کنترل ها و هشدارها را برای مهار آتش ارائه می دهد.

دفتر مرکزی ASCO در فلورهام پارک ، نیوجرسی واقع شده است. با بیش از 1400 کارمند و 500000 فوت مربع فضای تولید ، بزرگترین تولید کننده کلیدهای انتقال نیرو در جهان است. ASCO Power Technologies در سال 1888 تاسیس شد و اولین سوئیچ انتقال اتوماتیک تجاری موجود در 1920 را توسعه داد.

مشاهده سایت رسمی شرکت ASCO  کلیک بفرمایید

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

شیر برقی آسکو

تماس برای قیمت

سلونوئید ولو آسکو

تماس برای قیمت

شیر برقی ضد انفجار ASCO

تماس برای قیمت

شیر برقی آسکو ASCO

تماس برای قیمت

شیربرقی آسکو "1/8

تماس برای قیمت

شیر برقی 3/2 آسکو

تماس برای قیمت

سلونوئید ولو asco

تماس برای قیمت

شیر برقی ASCO Joucomatic

تماس برای قیمت

Filter by:

Clear All
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.