جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

ELEMENT

شرکت ELEMENT: 

شرکت  که سالها تجربه تولید و صنعت دارد در سال 1998 تاسیس شد و از سال 2009 به تولید محصولات موجود و جدید در ساختمان کارخانه خود با مساحت 2000 متر مربع در منطقه صنعتی سازمان یافته ایکیتلی ادامه می دهد.
شرکت  با کارکنان مجرب تحقیق و توسعه و تولید، با همان قدم های مطمئن روز اول، با تجربه همکاری با شرکت های ملی و بین المللی که در زمینه های خود پیشرو هستند، ادامه می دهد.

 

 


ELEMENT با افزایش سریع سهم بازار و تنوع بخشیدن به محصولات خود، امروزه به یکی از برندهای معتبر این بخش تبدیل شده است. ELEMENT علاوه بر مدل های تک فاز و سه فاز فشار سوئیچ تولید شده برای سیستم های پمپ و بوستر، سوئیچ فشار تخلیه برای کمپرسورهای هوا را در گروه محصولات خود قرار داده است. در تولید پرشر سوئیچ، شرکت با کیفیت برتر، قیمت مناسب و سیاست تحویل سریع، به شرکت پیشرو در این بخش تبدیل شده است. سپس شرکت ما شروع به تولید شناورهای سطح مایع نمود که تجربه خود را در تولید دستگاه های کنترلی به این گروه محصول منعکس کرد و فلوترهای سطح مایع ELEMENT به یکی از محصولات مورد علاقه این بخش تبدیل شده است.
شرکت  با استفاده از تجربیات گذشته خود اولین و تنها Presostat تولید داخل را تولید کرده است که در تقویت کننده آب، پمپ آتش نشانی، کمپرسور پیچی، سیستم های گرمایش، سرمایش و تهویه، دیگ های بخار و اتوهای صنعتی کاربرد دارد. 

 

جهت مشاهده وب سایت رسمی ELEMENT اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.