جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

Euro Valve

شرکت Eurovalve UK:

Eurovalve UK در سال 1992 تاسیس شد و متخصص در تامین شیرها و عملگرها برای صنعت است. این شرکت  متعهد به ارائه محصولات با کیفیت، قیمت رقابتی، با پشتیبانی از خدمات سریع، کارآمد و شخصی هستیم. اینها ارزش های تجاری هستند که به ما کمک کرده اند تا به یکی از متخصصان مستقل پیشرو در فناوری کنترل جریان تبدیل شویم. در ابتدا در یک سایت کوچک در Leicestershire قرار داشت، کسب و کار به سرعت رشد کرد و در سال 1998، به یک انبار و مرکز توزیع در Worksop، ناتینگهام شایر نقل مکان کرد. Eurovalve در بهار 2016 به یک مرکز فروش، کارگاه و توزیع هدفمند نقل مکان کرد و اکنون دارای یکی از جامع ترین طیف شیرها، محرک ها و تجهیزات جانبی در انگلستان است و توانایی پاسخگویی به نیازهای اکثر صنایع را دارد.

 

با توجه به  سیاست Eurovalve انگلستان که محصولاتی را تهیه کند که از تولید کنندگان ارزیابی شده با کیفیت تهیه می شوند که محصولات آنها با استانداردهای اتحادیه اروپا و بریتانیا مطابقت دارد و در صورت لزوم، محصولات دارای علامت CE، گواهی ATEX و تایید PED خواهند بود. این شرکت یک آژانس معتبر برای بسیاری از محصولات مارکی است که عرضه می کند.

علاوه بر محصولات با کیفیت، تخصص Eurovalve در راه حل های کنترل جریان همچنین این شرکت را قادر می سازد تا خدمات ارزیابی و عیب یابی در محل را ارائه دهد که به معرفی شرکت به عنوان یکی از توانمندترین های فنی در تجارت کمک کرده است. موفقیت Eurovalve UK Ltd بر اساس موارد زیر بنا شده است.

جهت مشاهده وب سایت رسمی شزکت Eurovalve اینجا کلیک کنید .

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Filter by:

Clear All
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.