جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

FANTINI COSMI

شرکت فانتینی (Fantini): 

شرکت فانتینی (Fantini) تولید کننده لول کنترل الکترونیکی مایعات رسانا فانتینی یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات ابزار دقیق است که با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کارآزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید.

 

Fantini Cosmi توسط یک شبکه تجاری در بیش از 70 کشور جهان نمایندگی شده و دارای همکاری با صنایع اولیه در سراسر جهان است. بیش از 7.500 فروشگاه خرده فروشی در سراسر ایتالیا واقع شده است. Fantini Cosmi Industrie دارای ساختار شرکتی موثر و کارآمد با سیستم مدیریتی است که از سال 1997 مطابق با UNI EN ISO900: 2015 با ارزش بین المللی بدست آمده توسط CSQ تأیید شده است.

کنترل سطح الکترونیکی فانتینی جهت مخازن بسته, به این صورت که پراب کنترل سطح وارد مخزن شده و حد بین دو سطح برای آن تعریف می شود و بین این دو سطح دستگاه جهت پر و خالی کردن مخزن عمل می کند.لول کنترل الکترونیکی مایعات رسانا فانتینی دارای پراب جهت نظارت و کنترل سطح مایعات رسانا می باشد.لول کنترل Fantini مناسب برای کنترل پمپ های اتوکلاو، پمپ های مولد بخار و پر کردن و تخلیه مخازن است.

 جهت مشاهده وب سایت رسمی  شرکت فانتینی اینجا کلیک کنید. 

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Filter by:

Clear All
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.