جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 88344718-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

FANTINI COSMI

شرکت فانتینی (Fantini) تولید کننده لول کنترل الکترونیکی مایعات رسانا فانتینی یکی از تولید کنندگان موفق تجهیزات ابزار دقیق است که با تکیه بر دانش فنی روز اروپا، متخصصین کارآزموده و همچنین ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته محصولات با کیفیت و همگام با بالاترین استانداردهای تضمین کیفیت در اروپا را تولید می نماید.

Fantini Cosmi توسط یک شبکه تجاری در بیش از 70 کشور جهان نمایندگی شده و دارای همکاری با صنایع اولیه در سراسر جهان است. بیش از 7.500 فروشگاه خرده فروشی در سراسر ایتالیا واقع شده است. Fantini Cosmi Industrie دارای ساختار شرکتی موثر و کارآمد با سیستم مدیریتی است که از سال 1997 مطابق با UNI EN ISO900: 2015 با ارزش بین المللی بدست آمده توسط CSQ تأیید شده است.

کنترل سطح الکترونیکی فانتینی جهت مخازن بسته, به این صورت که پراب کنترل سطح وارد مخزن شده و حد بین دو سطح برای آن تعریف می شود و بین این دو سطح دستگاه جهت پر و خالی کردن مخزن عمل می کند.لول کنترل الکترونیکی مایعات رسانا فانتینی دارای پراب جهت نظارت و کنترل سطح مایعات رسانا می باشد.لول کنترل Fantini مناسب برای کنترل پمپ های اتوکلاو، پمپ های مولد بخار و پر کردن و تخلیه مخازن است.

لینک سایت رسمی شرکت : شرکت فانتینی (FANTINI COSMI)

تلفن پشتیبانی: 88344718-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.