جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

FANUC

شرکت FANUC:

در سال 1955 فوجیتسو فعالیت خود را توسط یک مهندس جوان به نام سومون اینابا شروع کرد که هدف تولید کنترل های عددی داشت.در ابتدا کنترل های تولیدی قابل برنامه ریزی بر روی نوارهای پانچ  شده معناطیسی برای کنترل حرکت ابزار توسط موتور ، شکل گرفتند. در طول سه سال بسیار سخت در امر تحقیق و توسعه او و تیمی متشکل از 500 نفر اولین ماشین کنترل عددی رابه شرکت ماکینو ارسال کردند. در سال 1972 بخش محاسبات کنترل مستقل شد و شرکت فانوک تاسیس گردید. فاز بعدی توسعه سیستم های کنترل عددی کامپیتری بود که بر اساس جی کد و زبان برنامه نویسی استاندارد قرار داشت. در همان زمان 10 تا از بزرگترین شرکت های سی ان سی جهان در آمریکا تاسیس گردیدند، اگرجه در سال 1982 فانوک نیمی از بازار سی ان سی را تصاحب کرد. فانوک در لیست برترین شرکت های بورس توکیو و در بین 100 شرکت برتر جای گرفت.

 

 

FANUC از سال 1956 به طور مداوم خودکارسازی کارخانه ها را دنبال کرده است ، زمانی که موفق به توسعه مکانیسم SERVO برای اولین بار در بخش خصوصی ژاپن شد.
کسب و کار FANUC شامل سه ستون FA ، ROBOT و ROBOMACHINE است. کسب و کار FA شامل فن آوری های اساسی ، شامل NC (کنترل های عددی) ، سرو و لیزر است که همچنین برای مشاغل ROBOT و ROBOMACHINE کاربرد دارد. علاوه بر این ، محصول اصلی IOT FANUC ، "FIELD system" ، که یک پلت فرم باز است ، به عنوان یک تجارت جدید معرفی شده است.

 جهت مشاهده وب سایت رسمی شرکت FANUC اینجا کلیک کنید . 

نمایش بیشتر
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.