جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

FW Murphy

شرکت FW Murphy:

 میراثی را که توسط فرانک دبلیو "پت" مورفی بیش از 75 سال پیش شروع شده است ، ادامه می دهد. سنت های مشابه، در زمینه تمرکز بر مشتری ، ایده های بدیع و محصولات قابل اعتماد هستند همچنان ادامه دارد و به خدمات تولید نفت و گاز و بازارهای فشرده سازی گاز طبیعی ادامه می دهم.

 

FW مورفی به ارائه طیف کاملی از راه حل های مدیریت موتور ادامه می دهد. این شامل کنترل های الکترونیکی و مکانیکی تا پانل ها و سیستم های کنترل کمپرسور مهندسی سفارشی ، به سیستم های احتمالی کنترل در دست کلید و سیستم های کنترل نسبت هوا و سوخت است. علاوه بر این ، FIC Murphy's EICS® (سیستم کنترل موتور یکپارچه) عملکرد بی نظیری از نظر تنظیم دینامیکی و بهبود انتشار در موتورهای محبوب گاز طبیعی را ارائه می دهد.

برای صنعت انتقال گاز ، مهندسان CS&S (سیستم ها و خدمات کنترل) سیستم های کنترل برنامه ای را طراحی کرده اند که برای برآوردن نیازهای کنترل فشرده سازی گاز با استفاده از خط کامل اعلام خطا و سیستم های کنترل و مدیریت تنظیم و برنامه ریزی ، شامل سیستم های PLC پیچیده هستند ، طراحی شده اند. این سیستم ها همراه با ارائه جامع دستگاه های نهایی و ابزار دقیق ، یک سیستم توقف کامل برای کنترل ، نظارت و محافظت کامل از لغزش را ارائه می دهند.

جهت مشاهده وب سایت رسمی شرکت FW Murphy اینجا کلیک کنید .  

نمایش بیشتر
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.