جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

HONEYWELL

شرکت هانیول


هانیول یکی از شرکت های بسیار بزرگ آمریکایی در حوزه صنعت میباشد. تولیدات این شرکت در صنایع گوناگونی از جمله، صنایع هوا فضا،صنایع نیروگاهی،ابزار دقیق، اتوماسیون و کنترل و ... میباشد.
این شرکت غول آمریکایی دارای چندین شعبه فعال در سرتاسر جهان بوده و در حال حاضر بالغ بر 130 هزار کارمند در اقصی نقاط جهان دارد.

شرکت هانی‌ول در سال ۱۹۰۶ توسط مارک هانی‌ول تأسیس شد. این شرکت جزئی از فهرست فورچون ۵۰۰ است و تعداد کارکنان آن، در حدود ۱۳۰٫۰۰۰ نفر می‌باشد، که در حدود ۵۸،۰۰۰ نفر از آن‌ها در ایالات متحده اشتغال دارند.

اطلاعات بیشتر از شرکت هانیول

هانیول یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعتی در دنیا میباشد که محصولات خود را در زمینه کنترل و اتوماسیون صنعتی، محصولات هوا فضا و سایر تولیدات تجاری مصرفی برقی و الکترونیکی به بازار جهان عرضه میکند.

این شرکت چند ملیتی اصالتی امریکایی داشته و در چندین کشور دنیا در اقصی نقاط جهان دارای کارخانه، نمایندگی های فعال و چندین هزار کارمند میباشد.

محصولات شرکت هانیول بواسطه کیفیت بالا و کارکرد طولانی همواره در صنعت زبانزد بوده و هست.

 

 

شرکت هانیول تکنولوژی هایی را طراحی و تولید می کند که برخی از مهم ترین چالش های دنیا در زمینه انرژی، ایمنی، امنیت، بهره وری و شهرنشینی جهانی را بهبود می دهد. شرکت هانیول بسیار منحصر به فرد است زیرا محصولات فیزیکی را با نرم‌افزار برای پشتیبانی از سیستم های متصل به ساختمان ها، کارخانه ها، آب و برق و هواپیما بهبود می بخشد، و جهانی ایمن، راحت و کارآمد را برای ما فراهم می کند. راه حل های ما کیفیت زندگی مردم در سراسر جهان را افزایش داده و بازارهای جدید و حتی صنایع جدید را ایجاد و معرفی می نماید.

لینک سایت رسمی شرکت : شرکت هانیول (HONEYWELL)

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Filter by:

Clear All
از: 0 تومان تا: 2,500,000 تومان
0 2500000
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.