جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

KROM SCHRODER

شرکت KROM SCHRODER:

شرکت آلمانی‌ الستر (کروم شردر) یکی‌ از با سابقه‌ترین تولیدکنندگان تجهیزات اندازه گیری و تنظیم جریان گاز طبیعی، برق و آب و فعال در بیش از ۱۳۰ کشور دنیا می‌باشد. کروم شردر به عنوان یکی‌ از شناخته شده‌ترین برند‌ها در صنعت جهانی‌ گاز، مبتکر در ارائه برترین راه حل‌ها و محصولات در این زمینه باشد.

 

 

این شرکت یکی از تولید کنندگان پیشرو در محصولات پیشرفته و راه حل های سیستم از سال 1865 برای حفاظت ، اندازه گیری و کنترل گازها است. این شرکت با استفاده از کنتورهای گاز خانگی و تجاری و همچنین سوپاپ های ایمنی و اجزای کنترل کننده تجهیزات گرمایشی و استفاده های صنعتی ، خدمات گسترده ای را پشتیبانی می کند که اخیرا توسط یک کارخانه هانیول پشتیبانی می‌شود.

کروم شرودر – krom schroder در رقابت‌های بین المللی موقعیت پیشرو را به خود اختصاص داده است. نمونه کارها شامل کنتورهای گاز خانگی خانگی و اماکن تجاری ، دریچه های اطمینان و اجزای کنترل کننده سیستم‌های گرمایشی و همچنین سیستم های اندازه گیری و کنترل فرآیندهای گرمایش صنعتی است.

داشتن تعداد زیادی از نقاط پشتیبانی خدمات ، مراکز فروش و سایت های تولیدی در سراسر جهان ، کروم شرودر – krom schroder را یک شریک قابل اعتماد برای مشتریان خود می‌باشد که در صنعت ، تجارت و تامین انرژی کار می‌کند. کروم شرودر – krom schroder نه تنها محصولات با کیفیت بالا بلکه خدمات متناسب با مشتری را نیز ارائه می دهد.

با توسعه فن آوری های جدید ،این شرکت به طور فعال در موفقیت اقتصادی مشتریان خود سهیم است. سرمایه گذاری های این شرکت در زمینه تحقیق ، آموزش و حفاظت از محیط زیست نیز برای نسل های آینده مفید خواهد بود.

کروم شرودر – krom schroder یکی از  شرکت های مجموعه هانیول است و بنابراین عضوی از گروهی است که مهارت های کاملی در همه زمینه های توزیع و استفاده از گاز دارد.


محصولات شرکت Krom schroder کروم‌شرودر:

شیرآلات و فیلترهای دستی
تنظیم کننده فشار
دریچه‌ها و دریچه‌های پروانه‌ای
سوئیچ فشار
کنترل های ترکیبی و ماژولار
کنترل و ردیابی شعله‌ی الکترونیکی
مشعل‌ها و مشعل‌های خلبان
دستگاه های ایمنی حرارتی

برای مشاهده وب سایت رسمی شرکت فوق کلیک کنید . 

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.