جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

PROTEMP

شرکت PROTEMP

 Reotemp یک تولید کننده استاندارد بین المللی ISO 9001 در زمینه ابزار دقیق دما و فشار است. Reotemp از طریق یک شبکه توزیع بالغ که به تمام 50 ایالت و 30 کشور در سراسر جهان می رسد، به فروش می رسد. ما دماسنج های دو فلزی، فشارسنج ها، مهر و موم دیافراگم، RTD ها، ترموکوپل ها، ترانسمیترهای فشار، دماسنج های کمپوست و لوازم جانبی مرتبط را برای انواع بازارهای فرآیندی در سراسر جهان ارائه می دهیم.

 

شهرت شرکت  بر اساس محصولات با کیفیت بالا، زمان‌بندی سریع استاندارد و پشتیبانی استثنایی مشتری است. Reotemp هم محصولات استاندارد و هم محصولات خاص را ارائه می دهد و آماده و مایل است برای تمام نیازهای دما و فشار شما راه حلی بیابد. Reotemp یک تولید کننده استاندارد بین المللی ISO 9001 در زمینه ابزار دقیق دما و فشار است. Reotemp از طریق یک شبکه توزیع بالغ که به تمام 50 ایالت و 30 کشور در سراسر جهان می رسد، به فروش می رسد. ما دماسنج های دو فلزی، فشارسنج ها، مهر و موم دیافراگم، RTD ها، ترموکوپل ها، ترانسمیترهای فشار، دماسنج های کمپوست و لوازم جانبی مرتبط را برای انواع بازارهای فرآیندی در سراسر جهان ارائه می دهیم.

شهرت  شرکت بر اساس محصولات با کیفیت بالا، زمان‌بندی سریع استاندارد و پشتیبانی استثنایی مشتری است. PROTEMPمتعهد  که رضایت کامل مشتریان خود را از اولین تماس تلفنی گرفته تا طراحی و کیفیت ابزاری که دریافت می کنند، ارائه دهد Reotemp هم محصولات استاندارد و هم محصولات خاص را ارائه می دهد و آماده و مایل است برای تمام نیازهای دما و فشار شما راه حلی بیابد.

 

جهت مشاهده وب سایت رسمی شرکت PROTEMP اینجا کلیک کنید.

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.