جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

رویه های بازگرداندن کالا

با توجه به توضیحات کامل در قسمت ویژگیهای محصول و شرایط عمومی هر محصول به صورت مجزا در سایت پیکاتک فقط  اجناسی که دارای مرجوعی 7 روزه میباشند از شرایط ذیل تبیعت میکند. و محصولاتی که در قسمت ویژگیهای محصول و شرایط عمومی محصول کلمه مرجوعی ندارد تحت هیچ شرایطی امکان مرجوعی ندارد و خریدار در هیچ زمان و مکانی حق اعتراض به این موضوع نمی تواند داشته باشد.

اجناسی که قید شده دارای مرجوعی یک هفته ای میباشد از شراط ذیل تبعیت میکند:

در راستای ایجاد سرویس‌‏های ارزش افزوده، پیکاتک با همکاری کلیه تامین‏‌ کنندگان خود برای بعضی از محصولات  این امکان را ایجاد نموده تا بعضی از کالاهایی که نیاز به تست دارند، تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت تست باشند و هر گونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس تعویض بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول، می‏‌شود. لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه‌های کالای ارایه شده در وب سایت پیکاتک ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند و مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

هرگونه نصب و استفاده از قطعات ارسالی و آسیب رساندن به بسته بندی فابریک کارخانه و قطعه ارسالی مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی شوند. 


همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.


لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش پیکاتک کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.


آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.


برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه پیکاتک ، دقت فرمایید که کالا به ‏خوبی بسته‌بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.


در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط پیکاتک دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.


در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در پیکاتک به اتمام برسد، و پیکاتک امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

خسارت در هنگام حمل و نقل

پیکاتک همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پیکاتک تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض 24 ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش پیکاتک اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش پیکاتک ارسال شود.

تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.