جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

TUPY

شرکت TUPY:

شرکت  اجزای ساختاری را با سطح بالایی از پیچیدگی هندسی و متالورژیکی تولید می کند آنها شامل صدها محصول هستند که پشتیبانی مهندسی Tupy در مراحل اولیه به ساده‌سازی کل فرآیند توسعه و تولید کمک می‌کند و در نتیجه کیفیت و قابلیت ساخت بالا را به همراه دارد.
مشتریان شرکت  بازیگران اصلی جهانی هستند که موقعیت های پیشرو را در بخش های خود، تولید وسایل نقلیه، ماشین آلات و تجهیزات برای بخش های حمل و نقل، کشاورزی، ساخت و ساز و زیرساخت، معدن و تولید برق دارند.

 این شرکت جهانی متخصص در توسعه و ساخت قطعات چدن سازه ای بسیار مهندسی شده که برای قطعات پیچیده متالورژیکی و هندسی به طور گسترده در کالاهای سرمایه ای استفاده می شود. Tupy راه حل های موجود در متنوع ترین بخش ها، مانند حمل و نقل بار (همه حالت ها)، زیرساخت ها، کشاورزی، تولید برق و بسیاری از کاربردهای صنعتی دیگر را توسعه می دهد. بیش از 80 سال است که این شرکت دسترسی به بهداشت، بهداشت اولیه، آب آشامیدنی، غذا و سایر نیازهای اساسی را برای ارتقای کیفیت زندگی ارتقا داده است. نوآوری و دانش فنی کارکنان آن ویژگی بارز آن در بازار است. این کارخانه ها در Joinville/SC، Mauá/SP، Betim/MG (برزیل) و در شهرهای Saltillo و Ramos Arizpe (مکزیک) و Aveiro (پرتغال) قرار دارند. علاوه بر این، Tupy دارای دفاتری در سائوپائولو، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایتالیا و هلند است.

جهت مشاهده وب سایت رسمی شرکت TUPY اینجا کلیک کنید .

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Filter by:

Clear All
از: 10,000 تومان تا: 1,100,000 تومان
10000 1100000
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.