جهت مشاوره و خرید تلفنی با شماره : 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) تماس بگیرید
جستجو
Filters
بستن

YOKOGAWA

شرکت یوکوگاوا (YOKOGAWA)

تاریخ شروع فعالیت های یوکوگاوا در کشور ژاپن به سال 1915 بر می گردد. این کار با کمک های یک دکتر با نام Tamisuke Yokogawa انجام گرفت، به همین دلیل نام برند نیز از همین برداشته شد. دکتر یوکوگاوا تحقیقات زیادی را در حوزه ساخت انواع ابزار هواپیما و فضاپیما انجام داد. در نهایت تحقیقات او منجر به تولید بهترین تجهیزات اندازه گیری دما، فشار و… شد. اولین دفتر عمومی این شرکت در شهر نیویورک تاسیس گردید که پس از جنگ جهانی این اتفاق افتاد. با شروع دهه 1960 اتفاق خوبی برای این برند افتاد. چرا که توانست نام خود را به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان تجهیزات صنعتی به سر زبان ها بیندازد. به مرور زمان و با اوج محبوبیت، این برند توانست در چندین کشور اروپایی نمایندگی هایی را تاسیس نماید. سنگاپور نیز از جمله اولین کشورهای آسیایی دارای نمایندگی به حساب می آید.

اولین عرصه فعالیت این شرکت در زمینه تولید انواع تجهیزات الکتریکی بود. یعنی می توان اینطور بیان داشت که معروفیت اولیه این شرکت با نام Yokogawa Electric Corporation بود.  به مرور زمان حیطه فعالیت های این برند تغییر کرد و حالا توانسته به عنوان یکی از به نام ترین برندها در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری سر زبان ها باشد. در حال حاضر این برند توانسته 19 هزار کارمند را به خود اختصاص دهد. همچنین توانسته در راه اندازی 84 کشور تابعه و سه شرکت وابسته دیگر موفق باشد. لازم به ذکر این نکته می باشد که نمایندگی های مختلفی در سرتاسر دنیا در حال فعالیت می باشند. آن‌ها باید کیفیت را اصل کار خود قرار دهند و از این طریق نام یوکوگاوا را همیشه حفظ نمایند.

این برند توانسته در زمینه تولید تجهیزات اندازه گیری فعالیت خوبی را داشته باشد. با توجه به کیفیتی که محصولات دارند، افرادی زیادی به فکر تهیه آن ها هستند. محبوب ترین محصولات این شرکت شامل گزینه های زیر می شوند:

ترانسمیتر فشار یوکوگاوا
ترانسیمتر دما یوکوگاوا
فلومتر یوکوگاوا
ترانسمیتر اختلاف فشار یوکوگاوا

 جهت مشاهد وب سایت  رسمی شرکت یوکوگاوا کلیک کنید 

نمایش بیشتر
مرتب سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه

Filter by:

Clear All
از: 0 تومان تا: 200,000,000 تومان
0 200000000
تلفن پشتیبانی: 87700142-021 ( 30 خط ویژه ) | همه روزه پاسخگوی شما هستیم.